Устаткування

SCX-PCIE: ®- серійний автобус Копплера

Posted on

(Скринька для преси) (Мюнхен, 07.04.21) Rohde & Schwarz розширив свій портфель R&S ZNA Vector Network Analyzers (VNA) з моделями до 50 ГГц і 67 ГГц. Це робить видатну продуктивність РФ, унікальну апаратну архітектуру та інноваційну, повністю сенсорну роботу високочастотних інструментів, доступних для інших застосувань. Ключові програми для нових моделей VNA включають вимірювання цілісності сигналу і характеристику компонентів і модулів в секторах 5G і аерокосмічних і оборонних випробувань.

Rohde & Schwarz запустив R&S ZNA, перший у світі аналізатор векторних мереж з повністю сенсорною операцією, два роки тому. Нові моделі тепер розширюють діапазон частот до 50 ГГц і 67 ГГц.

На додаток до видатних радіочастотних властивостей, таких як відмінна динаміка вимірювання та надзвичайно низький рівень шуму кривої вимірювання, R&S ZNA має зручний графічний інтерфейс з експлуатацією виключно через сенсорну поверхню. Унікальна апаратна архітектура забезпечує до чотирьох внутрішніх фазо-узгоджених джерел плюс п’яте джерело, яке може використовуватися як другий внутрішній локальний осцилятор або як додаткове джерело для вимірювань змішувача. У поєднанні з справжньою багатоканальною архітектурою з до восьми паралельних вимірювальних приймачів, R&S ZNA ідеально підходить для вимогливих вимірювань компонентів і модулів.

Сильні сторони R&S ZNA особливо помітні в завданнях досліджень і розробок у секторі високого рівня. Нові моделі 50 ГГц і 67 ГГц відкривають можливості для аерокосмічної та оборонної промисловості. Вони підтримують характеристику радіолокаційних і передаваних/приймальних модулів, вимірювань антен і супутникових додатків, таких як характеристика перетворювачів вниз. Вони також пропонують широкий спектр варіантів як імпульсної генерації, так і вимірювання імпульсів, включаючи різні функції тригера. З моменту запуску ринку R&S ZNA постійно розроблявся, наприклад, з такими функціями, як прямий доступ до еталонного сигналу для точних вимірювань, навіть на компонентах з високим посиленням, таких як .B супутникові дауншифтери.

В якості особливої міцності нові моделі R&S ZNA пропонують вимірювання цілісності сигналу в діапазоні R&D високого рівня на симетричних лініях до 67 ГГц і – в поєднанні з перетворювачами міліметрових хвиль Rohde & Schwarz – також вище. Разом з інтегрованими рішеннями, такими як ISD, SFD, DELTA-L і EZD, R&S ZNA характеризує конструкції провідників на дошках для високошвидкісної передачі сигналу. Усуваються вплив тест-адаптерів і кабельних годівниць на результат вимірювання.

R&S ZNA охоплює діапазони частот 5G і в поєднанні з міліметровими хвильовим перетворювачами від Rohde & Schwarz, а також діапазони частот 6G. Це робить його майбутнім рішенням для дослідницьких завдань на активних і пасивних компонентах, таких як низькошумні підсилювачі (LNA), фільтри, антени і змішувачі. Видатна динаміка вимірювання R&S ZNA виявляється особливо вигідною в тестах через повітряний інтерфейс з тестовими рішеннями Rohde & Schwarz Over-the-Air (OTA). R&S Перетворювачі міліметрових хвиль ZCxxx розширюють діапазон частот до діапазону терагерц і забезпечують високу динаміку і високий рівень виходу VNA також для характеристик на вафельах і вимірювання антени на компонентах і модулях 6G.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *