Устаткування

Rohde & Schwarz представляє нове рішення для випробувань відповідності для стандарту IEEE 802.3ch для автомобільного Ethernet MultiGBASE-T1

Posted on

(Скринька для преси) (Мюнхен, 08.04.21) Нова опція K88 для R&S RTO і R&S RTP осцилографів від Rohde & Schwarz дозволяє проводити тести на відповідність для наступного етапу розробки стандарту Automotive Ethernet. Новий стандарт IEEE 802.3ch враховує тенденцію до високошвидкісної мережі та обміну даними в транспортних засобах. З опцією програмного забезпечення K88, Rohde & Schwarz продовжує лідирувати як постачальник рішень для вимірювальних технологій для Автомобільного Ethernet.

Більш висока швидкості передачі даних зазвичай потрібна через такі датчики, як камери, встановлені навколо транспортного засобу, блоки телематики 5G (TCU) і мережеві основи для декількох контролерів домену. Стандарт MultiGBASE-T1 Ethernet відповідає цим вимогам зі швидкістю 2,5/5/10GBASE-T1. На відміну від 1000BASE-T1, MultiGBASE-T1 використовує 4-хсту модуляцію PAM4 з частотою символів 1,4, 2,8 і 5,6 ГГц. Технічний комітет Відкритого Альянсу 15 (TC15) специфікація тесту відповідності PMA для цього стандарту все ще знаходиться на стадії проектування.

З новою опцією K88, осцилографи R&S RTO та R&S RTP тепер пропонують повне рішення відповідності передавача для MultiGBASE-T1 відповідно до специфікації IEEE802.3ch для бітового передавального шару (шар 1). Рішення має сучасний користувальницький інтерфейс, простий у використанні, підтримує керовані тести і надає дуже докладні звіти.

Rohde & Schwarz забезпечує повне автомобільне рішення для випробувань відповідності Ethernet, яке також включає вимірювання демпфування відображення за допомогою векторного мережевого аналізатора, такого як R&S ZND. Контроль вимірювальних приладів, розрахунок результатів і документація можуть бути автоматизовані за допомогою тестового програмного забезпечення R&S ScopeSuite. Майстер тестування проведе користувача через послідовність тестів крок за кроком з ілюстрованими інструкціями. Автоматичні тестові послідовності дозволяють швидко і надійно тестувати виконання і мінімізувати ризик помилки користувача. Налаштовуваний журнал тестування документує результати тесту. Тестове програмне забезпечення R&S ScopeSuite – це автономне додаток, яке працює на осцилографі або окремому ПК.
Як провідний світовий постачальник вимірювального програмного забезпечення, пристроїв і систем, Rohde & Schwarz використовує свій технологічний досвід для розробки інноваційних рішень для всього життєвого циклу автомобілів від попередньої розробки до виробництва. Постачальники обчислювальної техніки, постачальники tier-1 і виробники мікросхем по всьому світу покладаються на перевірені компанією тестові рішення для автомобільних радарів, підключення, інформаційно-розважального забезпечення, високоекономіних обчислень і відповідності EMC. Завдяки інноваційним рішенням для радіолокаційних випробувань у розробці, інтеграції та виробництві, Rohde & Schwarz підтримує своїх клієнтів як надійного партнера у впровадженні систем ADAS та AD наступного покоління. Багаторічний досвід і досвід компанії в технологіях бездротового зв’язку забезпечують надійне підключення до всіх стандартів від 5G до C-V2X до UWB, WiFi 6 і GNSS. Лічильники дозволяють розробку та усунення несправностей мереж транспортних засобів, які підтримують поточні швидкості шини та ЕКЮ, такі як високоеконтрольні контролери домену, а також допомагають усунути проблеми з EMC. Rohde & Schwarz також пропонує технологію вимірювання та специфічні для клієнта тест-системи «під ключ» для виконання вимірювань EMI та EMS на транспортних засобах та компонентах транспортних засобів відповідно до всіх важливих стандартів CISPR та EMC для конкретного виробника. Вони підтримують тестування антени повного транспортного засобу та тестування бездротового співіснування за допомогою власних систем та пристроїв. Компанія також має відмінні рішення для тестування на рівні компонентів та друкованих плат (in-circuit/function/BS-тестування) у виробництві електронних ЕКЮ. Партнери та клієнти по всьому світу використовують ці тестові рішення, щоб забезпечити належну роботу компонентів та систем транспортних засобів, безперебійну роботу та бездоганну спілкування із зовнішнім світом. Всі прес-релізи доступні в Інтернеті за http://www.presse.rohde-schwarz.de.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *