Устаткування

Rohde & Schwarz оновлює R&S PWC200 для ще більшої точності вимірювання в тестах OTA на базових станціях 5G FR1

Posted on

(Скринька для преси) (Мюнхен, 13 квітня 2011) Останнє оновлення програмного забезпечення для R&S PWC200 Plane Wave Converter підвищує точність вимірювання і пропонує ще більшу простоту використання завдяки новому методу калібрування. Завдяки цим оновленням Rohde & Schwarz розширює використання своїх інноваційних тестових рішень для масивних базових станцій MIMO 5G в R&D, забезпеченні якості та виробництві, а також тестуванні відповідності. Програмне забезпечення попередньо встановлено на всіх нових пристроях, а існуючі системи R&S PWC200 можуть бути модернізовані.

Ступінь інтеграції базових станцій 5G для частотного діапазону FR1 зростає, оскільки набирає обертів нове покоління базових станцій, відомих як Type 1-O. Базові станції типу 1-O працюють в діапазоні частот FR1 і мають антенні масиви з вбудованими приймачами-трансиверами, які не надають доступу до внутрішніх радіочастотних портів. Таким чином, всі випробування на відповідність і виробництво повинні проводитися через повітряний інтерфейс (over-the-air, OTA). Однак тестування OTA може бути технічно вимогливим.

Для точних вимірювань OTA сигнальні хвилі, що надсилаються антеною, повинні бути плоскими, коли вони досягають тестового зразка (DUT). Область навколо зразка, в якій хвилі плоскі, називається Тихою зоною (QZ). Для того щоб виготовити цю зону, антена повинна бути далеко від тестового зразка, що вимагає великої і, отже, дорогої екранної камери. Rohde & Schwarz має широке портфоліо рішень для тестування OTA, які пропонують альтернативні стратегії для вирішення цих проблем. Деякі підходи засновані на компактному методі вимірювання catr-антени, при якому для генерації плоских хвиль використовується точний рефлектор і достатньо відносно невеликої відстані зразка від антени. Однак для великих тестових об’єктів, таких .B базових станцій, точне дзеркало було б величезним lynotand призведе до економії вартості системи. За допомогою рішення на базі PWC від тестового портфеля Rohde & Schwarz OTA користувачам надаються нові варіанти, особливо щодо великих тестових зразків.

R&S PWC200 вимагає лише чверті простору рішень на основі інших технологій OTA, таких як CATR. R&S PWC200 – це фазовий антенний масив з 156 ширококутними антенами Vivaldi в освітленому ближньому полі тестового зразка, таким чином утворюючи плоскі хвилі в межах регульованого QZ. Пристрій виступає в якості синтезатора планарних хвиль і ближнього польового сканера і призначений для тестування на масивних базових станціях MIMO 5G за допомогою вимірювань потужності і трансивера в режимі реального часу (EVM, ACLR, SEM і т.д.) в камері абсорбера. R&S PWC200 має внутрішнє рішення для перевірки РАДІО. Це дозволяє точно контролювати і коригувати антену R&S PWC200 без звернення до зовнішньої антени.

R&S PWC200 був представлений два роки тому і був першим рішенням на базі PWC на ринку в той час. Підхід був прийнятий 3GPP в специфікаціях випробувань відповідності для NR (3GPP TS 38.141-2) і Advanced Antenna Systems (AAS) для LTE і WCDMA (3GPP TS 37.145-2) в якості методів вимірювання базової станції OTA. Останні оновлення покращили кілька аспектів рішення. Оскільки діапазони 5G варіюються від країни до країни, початковий діапазон частот R&S PWC200 був розширений від 2,3 ГГц до 3,8 ГГц і тепер охоплює від 1,7 ГГц до 5 ГГц. Це відкриває нові програми для користувачів по всьому світу. Крім того, завдяки novel концепції калібрування PWC, точність синтезу планарних хвиль була додатково збільшена. Це призводить до втричі кращої точності за кількістю та однорідністю фази порівняно з попереднім рішенням.

Доктор Адам Танкіелун, старший експерт з розробки антенних тест-систем в Rohde & Schwarz, пояснює: «Наша творча і високомотивована команда розробників повністю переробила процес калібрування R&S PWC200. Це дозволяє нам пропонувати нашим клієнтам випробувальні потужності для поточних базових станцій з надзвичайно низькою невизначеністю вимірювання та високим робочим комфортом тест-системи PWC. Отримайте рішення “під ключ” від одного постачальника з всебічною підтримкою та послугами, які можуть бути адаптовані до ваших потреб”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *