Устаткування

LIAN LI O11 Динамічний міні-сніг видання: модульність перевизначена

Posted on

(Скринька для преси) (Берлін, 04/09/21) Lian Li O11 Dynamic Mini Snow Edition пропонує вражаючий, стильний дизайн, який робить серію O11 настільки популярною, що тепер повна в білому кольорі. Розроблений з римським «der8auer» Хартунгом, Lian Li O11 Dynamic Mini є не тільки меншою, але і надзвичайно універсальною версією популярної O11 Dynamic. Змінна задня панель змінює розмір лотка материнської плати, кількість слотів розширення та параметри радіатора. Це дозволяє використовувати різні конфігурації і полегшує переміщення з іншого корпусу без необхідності заміни всіх компонентів. Передзамовлення зараз у Caseking!

Lian Li тепер пропонує O11 Dynamic Mini в третій колірній варіації. Нове Snow Edition повністю біле. Це робить справу особливо цікавою для тих, хто хоче зібрати білосніжну збірку. Так що ПК, який повністю оснащений білими компонентами.

Були враховані всі деталі: алюміній зовнішньої облицювання був забезпечений білим покриттям, а керамічний колір в загартованому склі також адаптований до білого. Щоб завершити білосніжний вигляд, Ліан Лі спирається на світло-сірі гумові хвости на валах кабелю і срібні гвинти.

Всі можливості Lian Li O11 Динамічний міні-сніг видання з першого погляду:
– Надзвичайно універсальний корпус з модульною задньою панеллю
– Повністю в білому
– Срібні гвинти для каддінгу та світло-сірі прогумовані кабельні напрямні
– Простір для материнських плат у форм-факторі ATX, Micro-ATX або Mini-ITX
– Передня і бічна частина з загартованого скла, кришки і правої сторони з алюмінію
– Панель вводу-виводу з одним USB-C і двома портами USB 3.0
– Відеокарти довжиною до 395 мм
– Три вбудовані слоти для великих радіаторів
– До дев’яти 120 мм вентиляторів можливо
– Підходить для блоків живлення SFX і SFX-L
– У тому числі три різних тримачі насоса

Динамічний міні-готель Lian Li O11 оснащений модульною задньою панеллю. Це можна повністю зняти з корпусу і відрегулювати за допомогою закритих діафрагм. Таким чином, корпус дозволяє використовувати різні конфігурації. За допомогою динамічного міні-компонента O11 ви самі вирішуєте, яким компонентам дозволено займають найбільше місця. Можливі наступні комбінації:

– 7 слотів розширення, материнські плати до ATX і максимум 2 радіатори
– 5 слотів розширення, материнські плати до Micro-ATX і до 3 радіаторів
– 3 слоти розширення, міні-ITX материнські плати і до 3 товстих радіаторів

Завдяки підтримці материнських плат ATX перехід від поточного шасі до динамічного міні Lian Li O11 дуже простий. Це тому, що в 7-слот конфігурації в компактну вежу вписуються відповідні материнські плати, повна система водяного охолодження з подвійним радіатором і охолоджувачами високого процесора до 170 мм.

У подальшому оновленні ви можете отримати більше місця, вибравши меншу материнську плату та використовувати широке індивідуальне водяне охолодження. У поєднанні з міні-дошкою ITX, O11 Dynamic Mini підтримує три подвійні радіатори розміром до 280 мм. 360 радіаторів також можуть бути використані на підлозі і кришці в цій комбінації.

Численні великі вентиляційні отвори забезпечують ефективний повітрообмін. Магнітні пилові фільтри перед повітрозабірниками зберігають інтер’єр і, таким чином, вентилятори чисті. Звичайно, вони також білі в Snow Edition.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *