Розваги

La Liendra подряпали фургон, щоб відхилити податкову реформу

Posted on

Нові голоси відмови від податкової реформи! В останні години ім’я Ла Лієндри стало вірусним в соціальних мережах, оскільки він відкрито висловлював свою відмову від ініціативи, представленої Національним урядом.

У своєму Instagram-акаунті інфлюенсер поділився серією знімків, на яких видно, як його вантажівка доглядає за фарбою зі своїм другом Дейкі, в автомобілі вони написали повідомлення про відмову від податкової реформи.

“Іноді пора вдаватися до дурниць, щоб дати чіткий сигнал. Моє зерно піску в цій боротьбі. Ні податковій реформі», – сказала Ла Лієндра в соціальних мережах.

Автомобіль, який намалював інфлюенсер, є нічим іншим, як моделлю Toyota Fortuner 2020 року. Хоча він не розкрив ціну, зробивши відповідні запити, він має значення від 140 до 195 мільйонів колумбійських песо залежно від його характеристик.

За кілька годин пост має більше 400 000 лайків і безліч коментарів, в яких його підписники залишають всілякі повідомлення.

“Ви повинні залишити це в цьому, це супер”, “Це має бути зміст”, “Той, хто з грошима робить все, що він хоче”, “Дюк, побачивши цю машину: “Податкової реформи немає”, “Ви повинні вийти в день безробіття в цьому фургоні”, були деякі з повідомлень від його друзів і послідовників.

La Liendra приєднується до Луїзи Фернанда В. Ліна Теджейро, Єйсон Хіменес, Епа Колумбія, в списку знаменитостей і впливових осіб, які відкрито відкинули реформу.

Податкова реформа в Колумбії

Уряд створив на з’їзді республіки проект Закону про сталу солідарність, який отримав нову податкову реформу. Бали, які отримали широку відмову від лавок, такі як ПДВ на їжу, не були включені, але інші, які викликають суперечки, такі як податок на прибуток для людей, які заробляють більше 2,5 мільйонів песо на місяць.

За прогнозами Мінфіну, він прагне залучити $26,1 трлн песо. Податок на прибуток становить 17,6 трлн песо. Податковий внесок компаній буде близький до $3 трлн. Зміни щодо пдв та ліквідація винятків включатимуть $10,5 трлн і збільшення загальної системи участі на $5,1 трлн.

Конгресмени з різних банків відреагували на пропозиції Національного уряду, в більшості випадків, розкритикували ключові пункти збору, такі як ліквідація категорії звільнених продуктів, податок на прибуток для фізичних осіб і ПДВ на бензин.

Карраскілла підтвердив, що звільнена категорія буде видалена, за винятком експорту, що передбачає збільшення кінцевої вартості продукту. Цей момент раніше був поставлений під сумнів різними конгресменами і може бути пояснений наступним чином:

Коли звільнений продукт коштує $ 100 і заплатив $ 19 ПДВ, ці $ 19 знижуються на повернення ПДВ, так що загальна вартість продукту залишається $ 100 і ціна продажу встановлюється за ою ціною. Але, якщо цей же продукт був виключений, оскільки ПДВ не може бути знижений, вартість продукту буде $ 119, і на цю вартість встановлена ціна продажу, яка, безумовно, буде дорожче, ніж якщо встановити за ціною $ 100, що робить виключений продукт дорожче для кінцевого клієнта, ніж звільнений.

Що стосується податку на доходи фізичних осіб, то міністр фінансів пояснив, що пропонується поступове підвищення, в якому до 2024 року тим, хто заробляє 2,5 млн на місяць, доведеться платити орендну плату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *