Устаткування

HP дозволяє персоналізований досвід роботи з комп’ютером за допомогою вилікуваних програмних засобів

Posted on

(Скринька для преси) (Бьоблінген, 09.04.21) Пандемія COVID-19 прискорила діджиталізацію взаємодії з клієнтами більш ніж на три роки. Все більше компаній і споживачів покладаються на технології для підключення, співпраці або творчості. Звертаючись до цієї тенденції, HP вводить потужні нові функції для рішення HP Omnicept та інструментів для IT-відділів для управління та управління своїми З’єднаннями ZCentral Remote Boost через ZCentral Connect.

HP Omnicept персоналізована віртуальна реальність

На додаток до перевірених особливостей HP Reverb G2, HP Reverb G2 також має розроблені клапаном лінзи та аудіо, а також новітню сенсорну систему, яка вимірює рух м’язів, зовнішній вигляд, розмір зіниці та пульс. Для подальшого покращення користувацького досвіду HP пропонує HP VR Spatial Audio через HP Omnicept SDK (Software Development Kit)[i] – звук кімнати на основі VR та машинного навчання (ML).

Метою рішення HP Omnicept є надання розробникам потужних інтелектуальних технологій для створення нових гіпер-персоналізованих, привабливих та адаптивних VR-досвіду для бізнесу. З HP VR Spatial Audio HP робить наступний крок: Технологія забезпечує динамічні функції передачі, пов’язані з головою (HRTFs) для справжнього життєвого досвіду та персоналізованого звуку , аудіо адаптується до користувача у віртуальній реальності. Функції підтримуються як Unreal Engine, так і Unity.

HP ZCentral персоналізований IT

Під час пандемії багато компаній покладалися на рішення ZCentral: від голлівудських студій до розробки інженерії та продуктів до архітектури та вищої освіти, ZCentral був незамінним інструментом для розгортання віддалених обчислень. Це дає користувачам доступ до високоемоційних обчислень в будь-якому місці, в будь-який час – особливо в часи гібридних або повністю віддалених робочих моделей, це незамінна перевага для компаній.

Щоб полегшити роботу та навчання в IT-підрозділах, HP впроваджує нові інструменти для управління та управління підключеннями ZCentral Remote Boost[ii]. Обчислювальні середовища можуть бути персоналізовані як ніколи за допомогою інструментів. Крім того, IT-менеджери тепер отримують повідомлення про поточний стан робочих станцій Z через свою адмін-консоль, що дозволяє їм централізовано стежити за станом автопарку. Можливість оптимізувати ресурси має вирішальне значення для IT-відділів: ZCentral Connect тепер забезпечує більший контроль і можливість закривати невикористані з’єднання і віддалено ділитися обладнанням. Нова функція планування ZCentral Connect розроблена спеціально для інженерів або команд візуальних ефектів, які оптимізують розподіл ресурсів та продуктивність робочих станцій. Ця функція звільняє IT-адміністратора від управління та планування ZCentral Remote Workplace Performance, щоб він міг зосередитися на інших критичних потребах в організації.

Користувачі з секторів цифрового мистецтва, анімації та розробки продуктів покладаються на wacom® планшети та дисплеї під час творчого процесу. Творчі програми, до які можна отримати доступ через ZCentral Remote Boost, тепер повністю сумісні з пристроями Wacom. Користувачі можуть захоплювати ідеї з будь-якого місця, розробляти концепції та створювати більш природні 2D та 3D-малюнки та симуляції.

Ціни та наявність

SDK рішення HP Omnicept доступний на developers.hp.com/xr. Гарнітура HP Reverb G2 Omnicept Edition VR доступна в Німеччині за 1 249,00 євро з ПДВ.

Потрібна сумісність додатків VR. 30-денну пробну версію HP Omnicept можна завантажити з порталу розробників HP (https://developers.hp.com/omnicept). Функціональність обмежена даними датчиків після випробувального періоду. Для продовження повної функціональності моделі перепродажу потрібна ліцензія Royalty; на місце Розробник і Runtime Ліцензія необхідна для корпоративних і державних клієнтів. Доступно у деяких країнах. Для отримання повної інформації див hp.com/omnicept.

[ii] Hp ZCentral Remote Boost Sender не має попередньо встановленої на Z Workstations, але може бути завантажений і запущений на всіх настільних комп’ютерах і ноутбуках Z без покупки ліцензії. З пристроями, які не є пристроями відправника Z, потрібна покупка безстрокової індивідуальної ліцензії або безстрокової плаваючої ліцензії на одночасне виконання версій та придбання ZCentral Remote Boost Software Support. ZCentral Віддалений boost відправник для не Z обладнання вимагає ліцензії і Windows 10, RHEL / CentOS (7 або 8) або UBUNTU 18.04 або 20.04 LTS операційних систем. операційна система macOS (10.14 або новіша) та ThinPro 7 підтримуються лише на стороні приймача. Потрібен доступ до мережі. Програма доступна для завантаження за адресою hp.com/ZCentralRemoteBoost.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *