Електронна комерція

BITO-Лагертехнік Біттманн ГмбХ на Ганновері MESSE Digital Edition 2021

Posted on

(Скринька для преси) (Мейсенхайм, 24.03.21) Як логістичний експерт BITO-Lagertechnik, який постачає понад 75 000 клієнтів з усіх секторів по всьому світу розумними, інноваційними та індивідуальними складськими та логістичними комплексними рішеннями, обробляє власну логістику в період пандемії та як вона справляється з пов’язаними з нею проблемами?

Який вплив матиме короткострокове закриття та закриття кордонів у березні 2020 року на національну та міжнародну передачу товарів? Якими були наслідки обробки замовлення? Як склалася ситуація з того часу і яка зараз ситуація?

Як BITO-Lagertechnik, як глобально активна компанія, зуміла пристосуватися відтепер до обмежень і правил, введених спалахом пандемії Corona, і як фахівець з технологій зберігання, незважаючи на всі обставини, залишався логістично здатним діяти, щоб клієнти могли відчувати якомога менше наслідків пандемічних обмежень – ось що розповідає Йоахім Бернард, керівник відділу управління змінами поставок в BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH. , Менеджер з маркетингу БІТО-Лагертехнік.

Захоплююча 25-хвилинна розмова буде показана 14.04.2021 о 14:30 за посиланням HanNOVERMESSE Digital Edition 2021 нижче. Після цього у вас буде можливість задати свої питання по темі по електронній пошті, на що Йоахім Бернард і команда BITO з радістю дадуть вам відповідь.
Те, що почалося в 1845 році як невеликий сімейний бізнес і виробник металевої фурнітури для ювелірної та шкіряної промисловості, перерости в одного з європейських лідерів ринку в області технологій складування та внутрішньологістики: BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH (Мейсенхайм, D) розвиває, виробляє і ринки як один з небагатьох постачальників повних послуг систем повного спектру послуг для всіх галузей промисловості. Від обробки масштабних проектів до оснащення офісного архіву статтями з власного каталогу, експерт з міжнародних активних складських технологій бачить себе довгостроковим супутником своїх клієнтів, який фокусується на зміні вимог користувачів. Сьогодні компанія працює по всьому світу і на 1000 чоловік, 780 з яких базуються в штаб-квартирі в Мейзенхаймі і сусідньому виробничому заводі Lauterecken. Наразі компанія має 14 дочірніх компаній майже у всіх європейських країнах, Дубаї та США, а в 2019 році генерувала продажі на 255 млн євро.

Запуск ДНК протягом більше 175 років

Що робить цю традиційну компанію? Що важливо для BITO? На додаток до культури цінностей, які переважали з самого початку, ідея інновацій і візіонерських духів, безумовно, сформували компанію і несли її протягом багатьох років. Будучи інноваційним піонером у розробці та технологіях, виробляючи продукцію найвищої точності та якості без винятку, сильний дух обслуговування та турбота завжди підтримувати клієнта у партнерстві, були керівними принципами, на яких компанія живе з самого початку. Вже понад 175 років можна йти в ногу з ринком і його змінами з мужністю і з перевіреними і новими ідеями і концепціями. BITO завжди був у флюсі і постійно шукає можливості і можливості поза традицією, з якою компанія постійно винаходить себе. Вона повинна нести цю силу далі в майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *