Програмне забезпечення

AixConcept на #excitingedu Online від 20.-22.4.21

Posted on

(Скринька для преси) (Столберг, 15 квітня 2011) З 20 по 22 квітня 2021 року #excitingedu DIGITAL відбудеться як онлайн-конгрес. Під загальним девізом «Навчання у професіоналів» семінари проводять перевірені фахівці своєї справи. Основні доповіді дадуть професор Андреас Шлейхер (дослідження PISA) і професор Джулія Нопф (фахівець дидактики Німецького університету початкової школи Саарланда і член правління Асоціації Дідакта е.В.).

Під девізом «Вчимося у професіоналів» #excitingedu Klett-STEM відбудеться онлайн цього року. З 20.04.-22.04.2021 у співпраці з Асоціацією Didacta будуть представлені актуальні для школи теми. На учасників чекають численні заняття, такі як навчання цифрових спеціалістів, методи дистанційного та віч-на-віч навчання, відповідні інструменти для спільної роботи та багато іншого. AixConcept буде присутній з лекцією на 20.4.21 о 15 годині. Гучні основні спікери знайомлять цю тему на початку кожного дня.

Презентація AixConcept 21.4. о 15.m. представляє кращу практику Rhein-Erft Akademie. Разом з технічним викладачем керуючий директор Академії представить використання та управління терміншнім обладнанням як найкращу практику. Ця лекція зосереджена не тільки на дистрибуції, а й на педагогічних перевагах та дидактичних міркуваннях.

«Ми вибрали MNSpro Cloud, тому що і адміністрація, і освітній інтерфейс інтегровані в одну програму, і ми можемо інтегрувати будь-який пристрій. Крім того, пов’язане асинхронне та синхронне навчання, базовий вміст та додатковий або додатковий вміст можна отримати незалежно від часу чи місця розташування. Це забезпечує студентам оптимальну гнучкість і доступ”, – говорить Марко Менке, керуючий директор Rhein-Erft Akademie. Крім того, Волкер Юргенс, керуючий директор AixConcept GmbH, наголошує: «Визначення мети знаходиться на початку. Тільки тоді буде вирівняно апаратне і програмне забезпечення для педагогіки і управління кінцевими пристроями. Це призводить до індивідуального результату».

Приклад «Рейн-Ерфт Академмістечка» показує важливість структурованого планування та впровадження для інтеграції IT в педагогіку. Учасникам семінару буде показано, як педагогічно успішні результати можуть бути досягнуті за допомогою цільового та індивідуального планування.
Як експерт з цифрової освіти, AixConcept надає IT-рішення «під ключ» для навчальних закладів з 2003 року. Більше 3000 шкіл та інших навчальних закладів Німеччини та німецькомовних країн отримують консультації, концепцію, впровадження та обслуговування з одного джерела. Хмарні рішення підтримують освітні вимоги до дистанційного навчання. Зі своєї штаб-квартири в Столбергу поблизу Аахена і з партнерами AixConcept забезпечує безперебійну роботу шкільних мереж і є провідним постачальником шкільних IT на німецькому ринку. AixConcept багатовірена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *