Електронна комерція

Ціни на упаковку в електронній комерції продовжують зростати

Posted on

(Скринька для преси) (Фрайберг, 31.03.21) З кінця минулого року значно змінилася ситуація на ринку сировинного паперу та пластику. Ця зміна сильно корелюється з підвищеним попитом на пакувальний матеріал. В електронній комерції, зокрема, онлайн-продажі товарів зросли майже на 15% (за даними Федеральної асоціації електронної комерції та поштового замовлення Bevh). Досвід показав, що 9/10 партії товарів упаковані в картонні коробки, тому попит на доставку упаковки значно зріс.

Таке зростання попиту також збігається зі збільшенням цін в паперовому і пластмасовому секторі. Ситуація ускладнюється необхідність закриття деяких гофроконних заводів через нові екологічні норми (за даними пакREPORT). Відповідно, на європейському ринку доступно менше гофрованої дошки. Крім того, тарифи на вантажоперевезення в логістиці стали дуже дорогими.

Результатом є дуже висока утилізація виробничих потужностей. Іноді це негативно позначається на термінах доставки.

Прогнози показують, що нинішню ситуацію не можна очікувати послаблення і в майбутньому.

Незважаючи на все це, наші клієнти можуть заощадити витрати, використовуючи індивідуальну упаковку. Виготовлені на кравці картонні машини сприяють економії до 30% на сировині. Крім зниження витрати гофрокококів, можна зберегти наповнювний матеріал (який в основному зроблений з паперу або фольги), так як це більше не потрібно. Зростання цін на сировину можна поступово компенсувати спеціально виготовленими картонами. У зв’язку з високим обсягом використання виробництва, більш тривалі терміни доставки, тим не менш, слід очікувати.
Boxolutions GmbH – німецький інтернет-ритейлер пакувальних матеріалів та технології упаковки. Великим і малим компаніям пропонується великий і якісний асортимент продукції, так що різні операційні процеси упаковки можуть здійснюватися оптимально і економічно мінімально. Boxolutions регулярно розширює асортимент продукції, щоб забезпечити клієнтів з різних галузей новими та інноваційними пакувальними рішеннями.
Захоплюючі рішення та екологічно чисті продукти від Boxolutions GmbH допомагають вашій компанії залишатися конкурентоспроможними та надихати клієнтів. Дізнайтеся більше про нашу спеціалізовану торгівлю www.boxolutions.de та скористайтеся надійною та професійною співпрацю. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *