Устаткування

Федеральний уряд і Länder заманюють програмою цифрової підтримки NOW

Posted on

(Скринька для преси) (Ферен, 08.04.21) Федеральний уряд Німеччини хоче оцифрувати і підтримати субсидії для малих і середніх підприємств. IT-HAUS консультує компанії та допомагає з впровадженням.

Ферен, 08.04.2021 – З вересня 2020 року малі та середні підприємства (МСП) з усіх секторів від 3 до 499 працівників можуть претендувати на фінансування до 100 000 євро на відповідні проекти з діджиталізації. Ця програма не тільки про інвестування в апаратні та програмні продукти. Також має бути підвищена кваліфікація працівників.

Однією з передумов премії є план діджиталізації. Це описує весь проект діджиталізації. Від характеру і кількості кваліфікаційних заходів до поточного стану діджиталізації в компанії і її цілей, які повинні бути досягнуті за допомогою інвестицій, до детального опису того, як організація робиться більш ефективною в компанії, як компанія відкриває нові напрямки бізнесу і як вона може розробити нову бізнес-модель та/або зміцнити свої ринкові позиції.

“І саме тут більшість компаній зазнають невдачі. Багато людей, які приймають рішення, часто зайняті своїм основним бізнесом і насправді не зосереджуються на темі діджиталізації. Діджиталізація вже давно стала управлінським завданням і більше не є темою, яку можна передати лише в IT-відділ», – говорить доктор Томас Саймон, керуючий директор акціонерів IT-HAUS GmbH.

IT-HAUS GmbH обслуговує регіональні, національні та міжнародні середні компанії і добре розбирається. Команда, яка зосередилася на програмі Digital Now та go-digital фінансуванні (програма, яка охоплює менші компанії до 100 співробітників), хоче підтримати компанії у своїх інвестиційних проектах у цифрових технологіях та ноу-хау співробітників.

Завдяки міжіндустрійній діджиталізації та оптимізації бізнес-процесів компанії отримують вигоду в середньостроковій та довгостроковій перспективі від підвищення конкурентоспроможності та інновацій, а також підвищення IT-безпеки.

«Ми бачимо перешкоди, з якими стикаються компанії щодня. Саме тому ми хотіли б зробити конкретний випадок допомоги. Починаючи з IST-аналізу, ми обговорюємо поточне обладнання IT-ландшафту, щоб зібрати індивідуальний пакет рішень в координації з замовником. Після впровадження ми можемо принести ноу-хау всій компанії через навчання та навчання», – продовжує доктор Саймон.
IT-HAUS GmbH є одним з провідних будинків в галузі IT-систем Німеччини. Клієнти бізнес-середовища B2B беруть участь у комплексних концепціях та рішеннях повного спектру послуг з метою стійкого узгодження IT та пов’язаних з ним процесів щодо стратегії зростання компанії. Вони варіюються від керованих концепцій друку до хмарних рішень до цифрових вивісок у точці продажу. Проактивні технічні послуги є важливим акцентом на Індустрії 4.0 та цифровій трансформації. Через глобальну мережу IT-HAUS дозволяє своїм клієнтам інтегрувати глобальні стратегії закупівель та переваги витрат за допомогою оптимізованих процесів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *