Розваги

Так Паола Яра відреагувала на тих, хто критикує її брови

Posted on

Паола Яра – жінка, яка, крім своєї видатної музичної кар’єри, привертає увагу допитливих до своєї краси і харизми, хоча є деякі подробиці про її зовнішність, які не всім подобаються, як і її товсті брови.

Є кілька моментів, коли співачка Антіокія, яка народилася в Абеджоралі, була допитана серед своїх підписників через її великі волосся на бровах. І хоча маленький випадок зробив критиків, у своїх останніх історіях в Instagram він вирішив пропіти шлях до шкідливих коментарів.

“Гей, мої брови дають вам, про що говорити! І знати, що я люблю їх таким чином. Вони “де-лукаві”, і я дозволяю собі рости ще один ряд (волосся), але я люблю їх. Так само, як є люди, які люблять їх худими, я люблю їх товщі», – зі сміхом сказала Паола Яра.

Тим часом на тлі відео лунає Джессі Урібе, партнер кантрі-артиста, який також сміється з коментарів і розкриває, яке прізвисько прихильності у нього до неї: “подарунок cejudo”.

У той час як інше питання “чому ваші брови такі потворні?” Яра ще раз підтвердила, що вона любить їх, як вони є, тому вона не планує нічого підлаштовувати під них. Хоча він також зізнався, що час від часу макіяж.

Говорячи про макіяж, нещодавно виконавиця “Died Love”, вона з’явилася у своєму Instagram зі своїм обличчям, повним продуктів, які вона придбала, мабуть, під час поїздки в Майамі, що вона робить з Джессі Урібе.

“Дівчата не злякаються. Я в буквальному сенсі як клоун. Я наносила все руками, пальцями швидше”, – сказала вона, демонструючи свою нову косметику. Крім того, він сказав, що вона любила встати і спробувати все, що вона купила напередодні.

Однак те, що привернуло увагу, було його заселеними бровами, які він носив на відео після цього ні з чим на обличчі, де він уточнив, що: “Я люблю макіяж, але чесно кажучи, перебуваючи без нього, це захват”. Але, для деяких, його великі волосся брови не здаються такими привабливими.

Ось як виглядає Паола Яра без макіяжу
Зараз наречена і наречена знаходяться в Майамі, США, і звичайно Паола Яра не упустила можливості прийняти сонячну ванну, тому вона продемонструвала це одним зі своїх останніх постів, опублікованих в Instagram, де у неї більше 5 мільйонів підписників.

Це селфі-фото, співачка позує прямо на камеру, носить сонцезахисні окуляри, але це не заб’є їй показати свою природну красу, так як вона не носить краплю макіяжу, яка підкреслює її листові брови і засмаглу шкіру, настільки, що багато хто бачив родимки на грудях, що мало хто його знав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *