Електронна комерція

Підключіть Xentral за допомогою Shopware: поради eBakery на цю тему

Posted on

(Скринька для преси) (Штутгарт, 23 березня 2015 р.) Електронна комерція є однією з найбільш швидкозростаючих галузей, і тому розвиток подій швидко розвивається. Багато факторів відповідають за успіх онлайн-рітейлера, щоб залишатися конкурентоспроможними в довгостроковій перспективі, головним чином з оптимізацією та автоматизацією процесів. Потужний ERP і CRM дозволяє планувати і контролювати всі ресурси і можуть бути підключені до різних каналів продажів і платформ. Отже, які переваги і що слід враховувати, якщо ви хочете підключити Xentral з Shopware?

Переваги з першого погляду

З центральним програмним забезпеченням для бізнесу, таким як Xentral, продажі в мережі можуть бути розширені структурно. Таким чином, з цього Xentral можна керувати не тільки інтернет-магазином, але і декількома інтернет-магазинами або маркетплейсами, такими як Amazon і eBay. Це є головною перевагою, особливо якщо багатоканальний розподіл шукається в довгостроковій перспективі або якщо магазин потрібно оптимізувати для різних ринків збуту. На всіх підключених платформах і магазинах обслуговування продукції, а також ін- та експорт даних про товар здійснюються автоматично, так що запаси, доступність і т.д. в кожному окремому каналі продажів є в курсі всіх часів. Але як детально працює зв’язок між Xentral і Shopware?

Процедура

Підключення можливе за допомогою спеціального інтерфейсу. Перш за все, додаток Xentral встановлюється на сервері Shopware, який відбувається в менеджері плагінів. Після успішної інсталяції та активації для Xentral можна створити нового користувача. Для цього необхідно активувати доступ до API та ввести головні дані. Потім ви можете дістатися до меню інтернет-магазинів та маркетплейсів через область admistration Xentral, де тепер можна додати Shopware Importer. Тут користувач API, ключ API, а також URL API повинні бути введені знову. Згодом можна буде внести індивідуальні корективи.

Переваги автоматизованих процесів

За допомогою центрального програмного забезпечення для бізнесу всі процеси, процеси замовлення, доставка або виставлення рахунків та нагадування можуть бути оброблені повністю автоматично. Для сучасних онлайн бігунів досвід покупок також відіграє все більшу роль, споживачі сьогодні дуже вимогливі з точки зору вибору свого магазину. Multichannel пропонує численні спрощення та вдосконалення завдяки своїй високій гнучкості. З одного боку, продукт можна збільшити з потенційними клієнтами, а з іншого – легко відкрити нові цільові групи та ринки. Наприклад, переваги різних каналів збуту можуть бути використані цілеспрямовано, не жертвуючи використанням існуючої програмної інфраструктури. Хоча багатоканальні продажі завжди є стратегічним викликом, без надійного ERP, такого як Xentral, цей виклик навряд чи може бути виконаний.

Більш детальна інформація на веб-сайті eBakery

Якщо ви хочете підключити Xentral за допомогою Shopware, ви можете зробити це всього за кілька кроків. Це призводить до численних переваг для інтернет-магазинів, які вже багатоканальні продажі або грають з ідеєю. Контроль всіх магазинів і платформ з центрального програмного забезпечення для бізнесу, такого як Xentral, є основним спрощенням у порівнянні з окремим обслуговуванням кожного окремого магазину. У довгостроковій перспективі можна проводити гнучку стратегію, яка дозволяє легко інтегрувати нові канали збуту в будь-який час. Детальну інформацію про Xentral та зв’язок з Shopware через інтерфейс можна знайти тут:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *