Розваги

Подарунок Шеннона від Ліми до Саломе

Posted on

У День дітей Шеннон де Ліма вирішила здивувати Саломе Родрігеса. Венесуельська модель відправила подарунок дочці свого романтичного партнера, з яким у неї налагоджені дуже хороші відносини з моменту початку відносин з Джеймсом Родрігесом.

Чутки про розлуку між моделлю і футболістом зникнуть після того, як вона дізналася, що Шеннон де Ліма подарувала Саломе Родрігесу коробку, повну ласощів. Усередині упаковки також було солодке серце з ім’ям дівчини на ньому. З покритою шоколадом полуницею, макаронами, макухою і різними напоями модель в черговий раз завоювала серце дівчини.

Даніела Оспіна, мати Саломея, не вистилала цього і вирішила подякувати Шеннон де Ліма за жест з дочкою в День дитини. Через свої Instagram-історії бізнесвумен і спортсменка поділилася фотографією Саломе, відкривши подарунок, і написала: “@shadelima”.

Це показує хороші відносини між Шеннон де Ліма і колишнім колумбійським футболістом Джеймсом Родрігесом. А також хороше лікування між моделлю і дочкою її хлопця.

Шеннон з Ліми і Джеймс Родрігес зробили?

Спекуляції відбулися через те, що модель не була присутня на святкуванні дня народження сина футболіста “Евертона”. Однак у своїх соціальних мережах він залишив кілька повідомлень про прихильність і підтримку від імені Самуїла.

Маленький контакт, який вони мали в останній час, і фотографія, на якій Шеннон можна побачити з Ліми з Марком Ентоні, встановили тривоги підписників пари у вогні, оскільки багато хто стверджує, що любов сягає. Однак зустріч венесуельця зі співачкою була дана на день народження її сина.

Правда полягає в тому, що, незважаючи на чутки, спекуляції і маленький контакт, який пара мала за цей час, вони все ще знаходяться в соціальних мережах. Також жодна з них не висловилася з цього приводу.

Варто зазначити, що 27 жовтня Самуїл, син Джеймса Родрігеса, відсвяткував свій перший рік життя. Шеннон де Ліма не стала чужою для святкування і вирішила поділитися своєю думкою з цього питання.

У своєму Instagram-акаунті венесуелька опублікувала фотографію, на якій вона з’являється в супроводі сина свого сентиментального партнера і вирішила відправити їй зворушливе повідомлення про день народження.

“Щаслива перша я люблю свою прекрасну Саму. Бог завжди піклується про вас, я люблю тебе пухкими», – сказала Шеннон де Ліма у своїх соціальних мережах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *