Електронна комерція

Платформа Hawesko зростає: Wine Company тепер також з новим інтернет-магазином від novomind

Posted on

Мульти-бренд-стратегія Hawesko в електронній комерції йде за планом. Шведський винний рітейлер The Wine Company, третя дочірня компанія Hawesko Holding AG (Hanseatisches Wein und Sekt Kontor), тепер відновила свій інтернет-магазин на загальній технологічній платформі. Після vinos.de tesdorpf.de www.the-wine-company.se, це вже перший всеукраїнський інтернет-магазин. Під час перезапуску шведський торговець вином скористався багатомовні можливостями системи магазинів Novomind iSHOP, що дозволило швидко втішити в життя звичайну швидку реалізацію і коротку тривалість проекту (три місяці) також на початку року. Крім того, професійна система PIM novomind iPIM забезпечує оптимальне управління даними про продукт. Обидва системні рішення надходять від гамбурзького розробника програмного забезпечення novomind AG, який також управляє всією технологічною платформою, на якій працюють інтернет-магазини Hawesko.

«Що більше платформа зростає, тим чіткіше її переваги з точки зору ефективності та продуктивності, – говорить Стен Карстенсен, співзасновник професійних послуг компанії Novomind. – Налагоджена інфраструктура цеху та система PIM дозволяє швидко здійснювати, короткий час проекту та прийняття функцій та функцій без особливих зусиль». Багатомовність новомінд iSHOP також значно полегшує суто шведську реалізацію інтернет-магазину Wine Company.

«Ми дуже задоволені швидким і гнучким впровадженням нашого нового інтернет-магазину, – говорить Суха Арбах, генеральний менеджер платформи цифрової комерції Hawesko Group, також задоволений короткою тривалістю проекту всього три місяці. – Крім того, ми змогли легко передати перевірені елементи».

Докладні сторінки статті, які автоматично генеруються на основі даних статті і збагачуються великою кількістю довідкової інформації, передають багато цікавої інформації про вина, виноробів, країни походження і зростаючі площі.

Онлайн-пропозиція підписки на вино абсолютно нова – якщо клієнт переконаний у винах компанії Wine Company, він може регулярно купувати їх у підписці і тепер самостійно керувати своєю підпискою в зоні клієнта.

Завдяки концепції крос-клієнтів, ця модель підписки тепер також доступна для реалізації в інших веб-магазинах платформи Hawesko.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *