Електронна комерція

Плагін Novalnet успішно випущений Shopware

Posted on

(Скринька для преси) (Unterföhring, 31.03.21) Розширення постачальника платіжних послуг Novalnet з Мюнхена для Shopware 6 було успішно схвалено Shopware. Для цього Shopware ретельно перевірив плагін, особливо щодо його якості та підтримки. Shopware представив цю перевірку з версії 6, щоб запобігти помилкам кодування у всіх плагінах.

Тестування плагінів є важливим кроком для збереження якості розширень в Магазині Shopware на високому рівні та допомогти роздрібним торговцям у пошуку правильного розширення для свого магазину найкращим чином. Випускаючи його, Shopware підтвердив, що плагін Novalnet безперебійно працює з Shopware 6. Це дозволяє трейдерам без вагаей завантажувати та встановлювати плагін Novalnet.

«Ми раді, що Novalnet, давній технологічний партнер Shopware, успішно завершив тестування нового плагіна версії 6, – говорить Еммануель Кірс, coO в Novalnet. «Випускаючи його, ми гарантуємо попередньо протестований плагін від Shopware, який відповідає всім вимогам schöppingen».

Спільні процеси окупаються

«Завдяки інтенсивній координації заздалегідь і багатостунаймним етапам випробувань нам вдалося досягти найвищого рівня плавного впровадження наших інтерфейсів з Shopware», – підсумовує Крістоф Дрюз, директор з розвитку бізнесу Novalnet AG. «Це означає, що клієнти мають доступ до додаткових способів оплати від Novalnet для підключення в інтернет-магазині. Це дозволяє ще ширше підходити до груп клієнтів відповідного інтернет-ритейлера». Портфоліо Novalnet включає понад 100 національних та міжнародних способів оплати та дозволяє приймати платежі з усього світу.

управління дебіторської засіки та моніторинг у режимі реального часу, включені

За допомогою плагіна Shopware, розробленого компанією Novalnet, роздрібні торговці можуть відстежувати та оцінювати всі процеси, що живуть у бекенді магазину. Вони можуть переглядати свої продажі і швидко реагувати на події. Вони також можуть відстежувати інформацію про клієнтів і відхиляти платежі в режимі реального часу. В рамках запобігання шахрайству та управління дебіторська заборгованість, Novalnet також допомагає своїм клієнтам підтримувати ліквідність інтернет-магазинів. Понад 60 модулів запобігання шахрайству гарантують, що потенційні шахраї залишаються позаду. У разі виникнення дефолтів за платежами застосовується або безкоштовне управління дебіторської занесеться, або, при бажанні, буде застосовуватися гарантія платежу.

Низькі зусилля

Зусилля, необхідні для інтеграції плагіна Novalnet для Shopware, є низькими і, таким чином, дозволяє операторам магазинів швидко розпочати роботу. Автоматизовані процеси можуть заощадити їм багато часу і, таким чином, зосередитися на отриманні доходу.

Про магазин

Shopware – це модульна система інтернет-магазинів. Він доступний як програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, так і в комерційних виданнях і може бути розширений у своїх функціях, встановивши додаткові плагіни, такі як платіжний плагін Novalnet. Роздрібні продавці можуть навіть керувати кількома магазинами в різних доменах в межах однієї інсталяції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *