Електронна комерція

Нове дослідження Loqate показало вартість помилкових поставок в бумі електронної комерції

Posted on

(Скринька для преси) (Мангейм, 23.03.21) Loqate, найбільш відомий у світі сервіс виявлення сайтів за допомогою рішення GBG, сьогодні оголосив результати дослідження “Від помилкових до високих швидкість доставки”. Нове дослідження підкреслює потенціал невдалих поставок, щоб зруйнувати успіх роздрібної торгівлі під час зростання електронної комерції в країні та за кордоном.

Пандемія переходить від цегляно-мінометної до онлайн-роздрібної торгівлі, пропонує можливості та виклики для роздрібної торгівлі. Онлайн-замовлення досягають рекордного рівня: 69 відсотків роздрібних продавців повідомляють про масове збільшення середньої вартості замовлення в онлайн-ритейлі.

При цьому клієнти все частіше покладаються на покупки від світових брендів. П’ятдесят чотири відсотки роздрібних продавців повідомляють про тенденцію до міжнародних замовлень. З більш високими обсягами замовлень і глобальною торгівлею товарами, погані дані адреси становлять серйозну загрозу успіху компанії. Вони призводять до неправильної обробки продажів, що завдає репутаційної шкоди і втрати доходу.

Дослідження Loqate підкреслює розширення онлайн-роздрібної торгівлі та важливу роль перевірки адрес для безперебійного досвіду клієнтів, лояльності до бренду та зростання доходів у 2021 році. Ось основні висновки:

Невдалі поставки є зростаючою проблемою. 99 відсотків компаній електронної комерції підтверджують, що деякі з їхніх поставок не будуть доставлені. Двадцять чотири відсотки підприємців визнають, що більше одного з десяти замовлень не можуть бути доставлені з першої спроби. Вартість невдалих поставок велика. Близько восьми відсотків поставок вперше в Німеччині зазнають невдачі. Це коштує роздрібним торговцям в середньому 14,69 євро за замовлення або 144 358 євро на рік.

Адреси часто перевіряються неправильно

Третина учасників дослідження заявили, що не перевіряють дані адреси або залишають чек кур’єру. Якщо адреси неточні або неповні, затримується близько 41 відсотка поставок. Тридцять дев’ять відсотків з них взагалі не приходять. Деякі компанії використовують внутрішні системи перевірки адрес. Хоча вони є економічно ефективним варіантом, вони не забезпечують точність і надійність стороннього розробленого програмного забезпечення для перевірки адрес.

Багато компаній усвідомлюють важливість якості даних. Трохи менше половини (47%) оцінив точність даних фізичної адреси як «критичні» для початкової доставки. Тим не менш, 74% інтернет-магазинів назвали погані дані адрес причиною до чверті невдалих поставок. Так само, як багато компаній припускають, що їхні клієнти не знають, що неправильно введена адреса може призвести до невдалої доставки. У цих випадках перевірка адреси є важливим живоплотом для вантажовідправника.

Досвід мобільних користувачів є більш важливим, ніж будь-коли. Сорок шість відсотків споживачів роблять більше покупок на своїх мобільних телефонах, ніж 12 місяців тому. Однак 38 відсотків скаржаться, що замовити замовлення з мобільного пристрою складніше, ніж з ноутбука. Введення інформації особливо критикується. Двадцять сім відсотків споживачів, які використовують смартфон для покупок в Інтернеті, скасували покупку за останні три місяці – тому що їм було важко ввести свою адресу або були перевантажені процесом замовлення.

«Незалежно від того, чи це повернення витрат клієнта на доставку, оплата нової доставки або пропозиція знижки клієнту як виправдання, вартість невдалих поставок може швидко з’ясувати», – сказав Метью Фурно, глобальний комічний директор Loqate. – Оскільки онлайн-замовлення є об’ємними, ніж будь-коли раніше, а міжнародні покупки та поставки забезпечують значну частку доходу клієнтів, доступ до точних даних та перевірених технологій перевірки адреси має вирішальне значення для успіху бізнесу».

Дослідження «Уникнення несправних поставок 2021» на замовлення Loqate було проведено Censuswide у грудні 2020 року і охоплює перспективи 304 керівників роздрібної торгівлі та 3040 споживачів у США, Великобританії та Німеччині. Тут ви можете завантажити повне дослідження у форматі PDF.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *