Розваги

Незручний момент Марсела Рейес провів у Вашингтоні

Posted on

Відомий колумбійський діджей Марсела Рейес мав незручний час під час крана у Вашингтоні, штат .C. Коли він просував свою презентацію, у нього були проблеми з сумішами, які він зробив, і потрібна допомога, щоб мати можливість їх вирішити.

На відео був поганий момент Марсела Рейеса під час дотику. Кілька інтернет-користувачів поділилися відео у своїх соціальних мережах і навіть в Instagram-історіях, коли діджей намагався виправити глухий кут.

“Коли ви поняття не маєте, що ви робите”, – написав користувач Instagram у своїх історіях, де поділився незручним моментом, коли діджей переживає. Ситуація швидко стала вірусною, і деякі інтернет-користувачі розкритикували Марсела Рейеса за незручності.

Крім того, в соціальних мережах деякі забезпечили, щоб колумбійський діджей не грав більше десяти хвилин, всупереч тому, що очікували учасники заходу.

У відео, поширеному в соціальних мережах, ви бачите діджея, який намагається зберегти гарне ставлення. Тим часом троє чоловіків підходять в різний час, щоб допомогти їй вирішити аудіо проблему. Деякі люди знущалися з неї, коли це сталося.

Марсела Рейес в очах урагану

Діджей був в очах урагану не тільки через проблему, яку вона мала під час свого дотику у Вашингтоні. В останні тижні вже говорили про Марсела Рейеса за участь у вечірках в розпал пандемії Covid-19, де протоколи біобезпеки, мабуть, не застосовуються.

Однак так звана «королева гуарача» захищала себе, кажучи, що саме так вона виходить шукати притулку для своєї сім’ї, оскільки вони залежать виключно від її внеску, особливо її маленького сина Валентино.

Ще одна тема, яка обговорювалася останнім часом, – це те, що пов’язано з її зовнішнім виглядом. Це тому, що нещодавно бізнес-компанія поділилася деякими фотографіями того, як вона виглядала до того, як у неї були пластичні операції.

Можливо, фотографія, яка привернула найбільшу увагу, була та, яку він показав, коли йому було 19, і зміна цілком очевидна, знаменитість також поділилася фотографією, коли він не мав операції на носі і нічого не вводив в губи, його оригінальний ніс був товщі і губи набагато тонше, однак, він не показав жодної з, коли у нього не було оперування грудей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *