Програмне забезпечення

Мобільний, зручний і безпечний: CIAM як бізнес-водій

Posted on

(Скринька для преси) (Цюрих, 15 квітня 2011 р.) Системи CIAM є невід’ємною частиною бізнес-циклу 4.0: вони дозволяють компаніям ефективно управляти даними користувачів відповідно до правил захисту даних і пропонують користувачам широкий спектр варіантів самопоможливості від зміни адреси до управління інформаційними бюлетенями. Але CIAM робить ще більше: У поєднанні з безпечною системою входу забезпечує рівномірний, зручний і безпечний доступ у всіх контактних точках. Nevis, IT-спеціаліст з безпечного входу, склав найважливіші бізнес-драйвери для інтеграції сучасних рішень CIAM.

1. Цифрова трансформація бізнесу
Цифрові зміни в центрі уваги багатьох компаній. Системи CIAM формують посередника між кінцевим клієнтом і бек-енд-додатками, такими як інтернет-магазини або платіжні системи в банках. SDK та додаток доступу, сумісні з FIDO, вмикати автентифікацію без пароля. У задній частині рішення складається, серед іншого, з шлюзу доступу, який дозволяє сучасну аутентифікацію навіть з традиційними веб-додатками. Він також включає сервер аутентифікації, який дозволяє кілька методів аутентифікації, від паролів до фізичних маркерів. Він також підтримує протоколи автентифікації, такі як OpenID Connect, SAML, WS-Trust та WS-Federation, а також протокол авторизації OAuth 2.0. Останнім ключовим компонентом є каталог користувача, в якому керуються всі дані ідентифікації клієнтів. У різних каналах і додатках рішення CIAM допомагають підвищити позитивну взаємодію з клієнтами та підтримувати персоналізацію та безпеку клієнтів.

2. Безпека даних та дотримання правил захисту даних
Ідентично-центричний захист у вигляді так званих цифрових посвідчень виходить за рамки захисту даних клієнтів. Це допомагає захистити дані, де б вони не використовувалися. Аналітика поведінки користувачів може використовуватися для виявлення певних закономірностей у даних користувачів, які вказують на нормальну або дивну поведінку. Він фіксує динамічні аспекти посвідчення, такі як геолокація, інформація про пристрій, час і поведінка користувача, такі як динаміка натискань клавіш, дотиків і руху миші, і порівнює їх з попередніми взаємодіями. Потім поріг ризику можна визначити з збігів і відхилень в рамках Аналітики поведінки користувачів. Наприклад, якщо він перевищений, транзакції можуть бути скасовані в режимі реального часу або додаткова перевірка особи може бути виконана шляхом інтеграції додаткової аутентифікації. Комплексний захист є основною передумовою зберігання та обробки даних користувачів відповідно до захисту даних.

3. Мобільні додатки
Сьогодні смартфон завжди є частиною гри – і тому доступ до веб-сайтів постачальників електронної комерції та послуг знаходиться всього в одному дотику. Ці додаткові контактні пункти пропонують компаніям можливості для активізації контактів з клієнтами та перспективами. У той же час, однак, як постачальники, вони також зобов’язані створити максимально комфортний користувальницький досвід можливо. Невід’ємною частиною цього є безпечний і плавний процес входу в систему, як через додаток, так і на вашому власному веб-сайті. Сучасні системи CIAM допомагають інтегрувати логін і управління даними користувача в тісно взаємопов’язану систему. Сучасна архітектура безпеки з багатофакторної аутентифікації, широкими можливостями самопослужінення користувачів і дотриманням всіх застосовних політик конфіденційності є невід’ємною частиною такого рішення.

4. Впровадження пристроїв IoT
Все більше компаній інтегрують IoT-пристрої в своє системне середовище. На мережевому заводі кожна машина і пристрій має свою ідентичність і надійно закріплені окремо. Оскільки машини та пристрої використовують IoT для передачі та отримання даних, вони повинні бути відомі один одному, щоб бути надійними до та під час взаємодії. Не менш важливою є ідентифікація та класифікація користувачів, які повинні мати доступ лише до необхідних їм даних IoT. Сьогодні немає загальноприйнятих стандартів автентифікації та управління пристроями IoT, що робить будь-який проект IAM / CIAM, який інтегрує IoT раз у житті проектом без повторюваного характеру. Оскільки стандарти для різних класів пристроїв з’являються в області IoT, інтеграція з системами IAM і CIAM швидко збільшиться.

5. Партнерство, злиття та поглинання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *