Електронна комерція

Купуйте, їжте та пийте в Старому місті Інсбрука за допомогою цифрової ваучер-картки Inn-Taler

Posted on

(Скринька для преси) (Інсбрук, 23.03.21) Якраз вчасно на Великдень і, можливо, перспектива перших пом’якшувальних кроків в гастрономії, ваучери Inn-Taler на старе місто Інсбрук тепер доступні на всіх 17 ринках SPAR, EUROSPAR і INTERSPAR в Інсбруку. У старому місті готелю Inn-Taler працюють близько 100 магазинів, кафе та ресторанів. Той факт, що Inn-Taler можна отримати на кожному SPAR за рогом в Інсбруку, посилає чіткий сигнал для покупок і споживання в місцевих роздрібних торговців і рестораторів. Inn-Taler був розроблений компанією з діджиталізації duftner.digital, доступний на SPAR в Інсбруку як практична 25-єврова ваучерна картка і підходить як подарунок для таких заходів, як Великдень, День матері, День народження, Ювілей або Випускний.

Inn-Taler був запущений Асоціацією інтересів Альтштадта Інсбрука і duftner.digital в грудні 2020 року: в перший крок виключно для компаній, які хотіли дати своїм співробітникам ваучер на старе місто Інсбрука замість скасованих різдвяних святкувань. Тим часом, ваучер Inn-Taler вартістю в кілька 10 000 євро був викуплений – хоча ресторатори не могли відкритися через карантин. Середня вартість викупу Inn-Taler в Ortner & Stanger, Pandora, Swarovski, Betten Tyrler & Co. наразі становить близько 40 євро.

Альтштадт-Верейн-Обман Пергер: «Інн-Талер зараз стає мас-здібним»

Завдяки співпраці з SPAR в Інсбруку, Inn-Taler тепер легко і без перешкод, доступних кожному. Інші торгові точки Inn-Taler – BTV-Stadtforum, Інсбрук-Інфо і Bloder Lifestyle & Manufaktur в Старому місті. «Inn-Taler зараз стає масово здатним, – говорить Майкл Пергер, новий голова Асоціації інтересів в Старому місті Інсбрука, оптимістично дивлячись вперед. «Стратегічною конкурентною перевагою Інн-Талер є його цифрова складова. Ваучер монети закінчаться повільно, але вірно. Inn-Taler в даний час доступний як ваучер у зручному форматі чек-карти, але ми можемо поступово перейти на чисто цифровий додаток на смартфоні в будь-який час “.

Радник Оппіца-Плеєра: «Незабаром може бути розгорнуто місто»

Місто Інсбрук прямо вітає ініціативу Готелю Altstadtverein. Радник з економічних питань Інсбрука Крістін Оппіц-Плер особливо підкреслює активну підтримку місцевого бізнесу: «Inn-Taler – це чудова цифрова інновація. Я вітаю всіх причетних і радий, що наші місцеві торговці та господарі можуть отримати користь, і тому додана вартість у місті може бути збережена. Інн-Талер незабаром може бути розгорнутий по місту”.

Генеральний директор Дюфтнер: «Digital повинен йти легко»

Проект Inn-Taler з самого початку супроводжувався і стратегічно керувався компанією з діджиталізації на базі Інсбрука duftner.digital. Для генерального директора Дітер Дюфнер співпраця Inn-Taler вже є історією успіху: «Digital має йти легко», наголошує експерт з діджиталізації. – Завдяки фантастичній співпраці з SPAR і Altstadtverein, процеси надзвичайно прості для клієнтів, а також для співробітників в старому місті бізнесу». Підприємства Старого міста, які приймають Inn-Taler, позначені великою наклейкою Inn-Taler і тому відразу видно. Коли клієнти розраховуються з Inn-Talern, співробітники сканують QR-код на ваучері зі смартфонами Samsung і бронюють відповідний кредит в режимі реального часу.

«SPAR радий підтримати місцевих рітейлерів та відмінні цифрові проекти»

SPAR, лідер австрійського ринку роздрібної торгівлі життям, був виграний як партнер з продажу ваучерів на 25 євро Inn-Taler. Всі 17 локацій в Інсбруку включені: від INTERSPAR в DEZ до EUROSPAR на вулиці Техніків / Lohbachsiedlung до внутрішніх міських ринків SPAR в клініці, в Іннрен і Марія-Терезієн-Штрассе. Золотисто-жовтий Інн-Талер розміщується на полиці ваучера в касовій зоні і активується на касі при придбанні. «SPAR працює з тірольськими компаніями протягом десятиліть. Це закріплено в нашій ДНК», – наголошує Барбара Мозер, рекламний менеджер штабу Wörgl SPAR. «Ми дуже раді підтримати місцевих дилерів, в тому числі підприємства старого міста Інсбрук. І якщо цифрові проекти настільки добре організовані, ми все одно на борту».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *