Розваги

Критика Луїза Фернанда В за цікаві післяпологові вправи

Posted on

Через кілька днів після народження сина Максимуса, Луїза Фернанда В є центром дебатів серед своїх послідовників на рахунок цікавої дихальної вправи, яка, за її словами, дуже допомогла їй відновити свою фігуру і особливо її плоский живіт.

Це гіпопресивні вправи на животі, тонуюча система для мускулатури живота, стабілізатори тазового дна і колони, які мають різні переваги, які виходять за рамки естетики.

“Питання-мільйони доларів: Як я можу це зробити? Я зробила це, зробивши гіпопресивні вправи, подивіться, вони супер добре для живота», – пояснила Луїза Фернанда у відео, через яке продемонструвала, як виконує свої гіпопресивні вправи з гімнастики на животі.

Але коментарі до популярної фігури в соцмережах виникли тому, що для деяких він трохи перебільшує і не виконує процедуру правильно.

Однак слід зазначити, що серед різних досліджень, які вказують на користь гіпопресантів в тазовому днах, немає наукових доказів, які б засвідчили їх оптимальну реакцію в області живота.

Луїза Фернанда В. інші секрети, щоб відновити свою фігуру
Через кілька місяців після її народження Луїза відповіла відео тим, хто придумав, що вона оперувала, щоб отримати свою струнку фігуру.

“Цей процес повернення моєї фігури почався з моєї вагітності. Я маю на увазі, я була вагітною жінкою, яка слухала її тягу, яка їла те, що хотіла, але уточнюю, що за вказівкою мого лікаря (…) А також під час вправ, але дивитися, що могла зробити вагітна жінка, і все керувалося”, – пояснила вона.

Про те, як вона провела процес після вагітності, Луїза Фернанда В. сказала, що вона взяла повний відпочинок протягом 40 днів і взяла спеціалізовану дієту, щоб допомогти знехити її тіло. Однак він неодноразово уточнювався, що коли мова йде про питання здоров’я, доцільно проконсультуватися з сімейним лікарем.

Цим відео він також скористався можливістю змусити замовкнути критику «поганих мов» за схуднення свого партнера, співака Пайпа Буено, якого він стверджував, скинув 11 кілограмів «тому що він був такий товстий».

“Ви пам’ятаєте, що у Труби був вражаюче великий живіт? Що я її не бачив, тому що любов сліпа, – зі сміхом сказала Луїза, – тому що у неї була вражаюча зміна і скинула 11 кілограмів”, – додала вона.

Кілька відео і фотографій пари під час і після вагітності показують різкі зміни, які вони мали всього за кілька місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *