Електронна комерція

Звіт по електронній комерції DACH 2020: «Майбутнє торгівлі та послуг полягає в єдиній комерції»

Posted on

Опитування близько 4000 споживачів у Німеччині, Австрії та Швейцарії
Майже всі в регіоні DACH купували онлайн в 2020 році – більше німців тепер віддають перевагу онлайн-шопінгу, ніж магазину
Традиційно аналогові продукти та послуги, такі як їжа та страхування, також напрочуд часто купували в Інтернеті
Великі відмінності в платіжних перевагах в регіоні DACH – німці віддають перевагу електронним гаманцям або рахунку-фактурі
Генеральний директор Гоффман: «Дилерам і постачальникам послуг потрібні нові гібридні моделі – майбутнє криється в єдиній комерції»
Від 96 до 98 відсотків німців, австрійців та швейцарців зробили покупки онлайн у 2020 році. Такий висновок звіту E-Com DACH 2020, опитування майже 4000 споживачів, проведене вперше для регіону DACH кантаром Сіфо в період з вересня по грудень 2020 року від імені європейського постачальника платіжних послуг Nets Group.

В цілому, поведінка споживачів кардинально змінилася. Через пандемію і урядові обмеження продаж товарів і послуг сильно змістився в інтернет. Таким чином, було демонтовано багато давно існуючих порогів гальмування і майже все пропонувалося і купувалося в мережі. Сорок шість відсотків німців зараз віддають перевагу онлайн-шопінгу, в порівнянні з 43 відсотками, які віддають перевагу магазину. Це ставить Німеччину попереду Австрії (40 відсотків) і Швейцарії (26 відсотків) з точки зору переваги онлайн-покупок в регіоні DACH. У той час як майже кожен з респондентів купував онлайн у 2020 році, до 75 відсотків також придбали послуги в регіоні.

«2020 рік повністю змінив наше повсякденне життя. Наш світ роботи, наше приватне життя і наші покупки набагато більш цифрові, ніж це було роком раніше», – говорить Роберт Гоффман, генеральний директор Concardis і Nets Merchant Services. «Компаніям, особливо дилерам і постачальникам послуг, довелося швидко змінювати свої бізнес-моделі і переосмислювати канали збуту. Клієнти з вдячністю прийняли ці нові онлайн-пропозиції і скоротили багато застережень. Прийняття онлайн-послуг та гібридних моделей продажів зарекомендували себе в довгостроковій перспективі, і звіт E-Com показує, що кожен четвертий буде підтримувати цю нещодавно вивчену поведінку споживачів в регіоні DACH навіть після пандемії».

Товари та послуги в рівному попиті онлайн
Їжа – це 2020 рік, який найчастіше купують в Інтернеті, відразу після класичного одягу. Від 25 відсотків до 30 відсотків респондентів купили їжу або алкоголь в Інтернеті за чотири тижні до опитування. Доставка ресторанів і готові страви також близько 14 відсотків. Аналогічною мірою закуповували фармацевтичну продукцію та лікарські засоби. Пандемія вивела онлайн-продажі на новий високий рівень в обох традиційно аналогових галузях.

Навіть традиційні сервіси, де споживачі звикли приділяти багато уваги особистим порадам, в 2020 році користуються високим попитом онлайн. Наприклад, від 13 відсотків до 17 відсотків респондентів сказали, що вони взяли страхування в Інтернеті. Екстрапольований на весь рік і з продажами до 5,7 млрд євро тільки в Німеччині, це значна цінність для галузі і зміна парадигми в бік претендентів в галузі, Insurtechs.

Незважаючи на те, що пандемічний рік приніс великі збитки для туристичної галузі, туристичні послуги, такі як .B послуги паркування, були придбані онлайн в регіоні, особливо в Німеччині та Австрії. Тільки в Швейцарії онлайн бронювання залізничних квитків до використання послуг паркування. Тим не менш, кожен п’ятий чоловік купив паркувальний талон онлайн в період розслідування.

Широкий платіжний мікс бажаний всіма споживачами регіону DACH
Хоча багато результатів показують, наскільки близько країни регіону DACH знаходяться в купівельної поведінки, існують чіткі відмінності в поведінці платежів: швейцарці та австрійці вважають за краще використовувати кредитну картку при покупках в Інтернеті; в Німеччині її бажано оплачувати за допомогою електронних гаманців або на рахунку. Що об’єднує всі країни з точки зору способів оплати з точки зору способів оплати, однак, є необхідність запропонувати клієнтам широкий платіжний мікс в майбутньому, адже крім трьох способів оплати, згаданих в регіоні, оплата також із задоволенням оплачується онлайн банківським переказом, дебетовою карткою, прямим дебетом SEPA, мобільними платежами, розстрочкою платежів або передоплатою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *