Програмне забезпечення

Діджиталізація в неприбуткових організаціях

Posted on

(Скринька для преси) (Єна, 15 квітня 2011) Оцифровані фінансові процеси і некомерційні компанії – це звучить як контраст, але це чудова можливість. Хоча некомерційні організації та установи не працюють з прибутком, вони повинні фінансувати та організовувати себе. Постачальник програмного забезпечення JustOn пропонує правильне рішення автоматизації для цього.

Менше адміністративного тягаря означає більше часу для доброї справи

Незалежно від того, чи займаються некомерційні компанії соціальними, культурними, спортивними або науковими цілями, велика частина часу йде на організаційну діяльність. Використання спеціально налаштованого програмного забезпечення допомагає мінімізувати адміністративне навантаження на збір коштів, управління пожертвами, бухгалтерський облік та управління членами. Для цього такі рішення, як JustOn для некомерційних організацій, автоматизує наступні процеси:
Управління донорами, спонсорами, членами та партнерами
Управління вхідними платежами, такими як випадкові пожертвування, постійні пожертвування та членські внески
Створення та відправка листів подяки, квитанцій про пожертвування, рахунків-фактур та нагадувань
Пряма передача даних до бухгалтерського обліку DATEV
Цифрові процеси полегшують організацію та комунікацію

Діджиталізація процесів в некомерційних організаціях дає можливість зберігати всі відповідні дані в єдиній системі. Ця зміна покращує управління даними та забезпечує перегляд фінансових операцій у режимі реального часу. З іншого боку, автоматизована доставка документів дає можливість вибудовувати стабільні відносини з прихильниками, членами та партнерами.

Діджиталізація за доступними цінами

Некомерційні компанії часто ухиляються від діджиталізації з фінансових причин. Це не обов’має бути так, оскільки на додаток до численних запитів на фінансування, спеціальні пропозиції також доступні від постачальників програмного забезпечення. JustOn також пропонує ліцензії на знижки для некомерційних організацій. Вони також отримують вигоду від безперебійної інтеграції з SALESFORCE CRM * та пакетом успіху для некомерційних організацій Salesforce. Відповідно Salesforce.org асоціації та інші організації можуть подавати заявки на отримання безкоштовних ліцензій на програмне забезпечення зі знижкою. І останнє, але не менш тривале, некомерційні компанії економлять цінні ресурси за допомогою автоматизації, які вони можуть знову використовувати для виконання реальних завдань асоціації.
JustOn GmbH, заснована в Єні в 2010 році, є провідним постачальником автоматичної обробки рахунків-фактур на платформі Salesforce. Інноваційне програмне забезпечення justOn Billing & Invoice Management, розроблене JustOn, оцифрує всі процеси виставлення рахунків, платежів та дебіторської засіки в середніх компаніях і може бути інтегроване в існуючі IT-системи. Спочатку створений як розширення для провідної світової CRM-системи Salesforce, додаток тепер може бути інтегрований у всі інші CRM та ERP-системи або пов’язаний з системами обліку, управління проектами та процесами через роз’єми. З JustOn компанії не тільки економлять час і витрати при виставленні рахунків, але програмне забезпечення також дозволяє їм прозоро і поглиблено оцінювати ключові цифри, такі як грошовий потік або показники обороту клієнтів. Відомі клієнти по всьому світу використовують хмарне програмне забезпечення для виставлення рахунків за бізнес-моделі XaaS та дані про споживання. Детальніше під www.juston.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *