Програмне забезпечення

Грамотний консалтинг SAP ILM відповідає сучасним технологіям архівування

Posted on

(Скринька для преси) (Еслінген, 15 квітня 2011) Обробка персональних даних, сумісних з GDPR, стала центральною проблемою для багатьох компаній. Особливо важливо впроваджувати критерії та правила в SAP таким чином, щоб усі вимоги були повністю виконані. Наприклад, процеси видалення та блокування персональних даних повинні бути визначені та технічно налаштовані. Компанії зі складними IT-структурами часто стикаються з великими проблемами тут.

Для видалення персональних даних у SAP рекомендується впровадження Управління життєвим циклом інформації (ILM). ILM дозволяє централізоване, засноване на правилах управління всіма періодами зберігання документів та даних SAP. Звичайно, ефективна технічна реалізація концепції гасіння і блокування багато в чому залежить від компетентних і індивідуальних порад. У майбутньому нове партнерство дозволить цілісно втисне проекти управління захистом даних у SAP, від концепції до реалізації. InPuncto надає новітні технології та великий досвід Natuvion в управлінні захистом даних.

Для inPuncto вражаюча кількість успішних проектів SAP ILM зробила Natuvion кращим партнером. Повністю інтегроване та зручне програмне забезпечення архівації InPuncto в SAP S / 4HANA® повністю відповідає сучасним технічним та юридичним вимогам щодо архівації даних та документів у SAP. Рішення сертифіковане SAP.

Про натувіон

Natuvion – компанія з цифрового видалення. Наша команда не переміщує столи, шафи або стільці. Natuvion транспортує критично важливі дані та процеси з однієї технологічної платформи на іншу. Типові «послуги видалення» Natuvion включають міграцію даних, трансформацію даних, інтеграцію даних, захист даних, безпеку даних та якість даних. Експерти Natuvion підтримують трансформацію даних сервером перетворення даних (DCS), потужним програмним рішенням, розробленим на місці. Natuvion є членом-засновиком спільноти з вибіркового переходу даних SAP S / 4HANA. Natuvion Group (Перераховані Inc. 5000 і FT 1000) є однією з найбільш швидкозростаючих компаній з розробки програмного забезпечення та IT-консалтингу в Європі.
InPuncto GmbH має відповідні технологічні сертифікати SAP з 2000 року та розробляє власні комплексні рішення SAP для управління корпоративним контентом (ECM) для автоматизації бізнес-процесів на основі документів: додаткові продукти, що призводять до загальних рішень, орієнтованого на продукт консалтингу, ідеально підібраного обладнання та високої якості підтримки.

Штаб-квартира inPuncto GmbH, заснована в 1997 році, розташована в Еслінгені.
Тим часом понад 700 клієнтів і понад 100 000 користувачів у 19 країнах використовують додаткові продукти InPuncto.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *