Устаткування

Веб-панелі та панельні КОМП’ютери від 6 до 21 дюйма індивідуально зроблені для вимірювання

Posted on

(Скринька для преси) (Paderborn, 04/08/21) Перевірені панельні ПК “emVIEW” і веб-панелі “emWEB” від Janz Tec доступні в різних варіантах від 6 до 21 дюйма. Всі вони мають сенсорні дисплеї з резистивною або ємнісною технологією і доступні в різних розмірах дисплея в форм-факторі 4:3 і 16:9. Всі системи гнучко настроюються і навіть можуть бути налаштовані в дизайні передньої панелі.

Високо масштабовані emVIEW можуть бути реалізовані як промислові дисплеї або об’єднані з вбудованим ПК Janz Tec як панельні ПК. Широкий діапазон продуктивності процесорів коливається від NXP i.MX6 до Intel® Atom до Intel® Core i7 і AMD Ryzen. Системи ARM або x86 містять лише надійні компоненти з високою доступністю, призначені для галузі. Вони малообслужені через пасивне охолодження і низьке енергоспоживання. Підтримка CODESYS для додатків IEC 61131-3 доступна на всіх панельних ПК emVIEW. Потужні системи Panel PC можуть бути налаштовані індивідуально для кожного проекту IoT.

Веб-панелі emWEB з процесором ARM або Intel® Celeron x86 доповнюють портфоліо панелей більш простими більш дешевими варіантами для використання в контрольних точках, особливо для візуалізації завдань в промисловому середовищі. У вас є попередньо встановлена мінімальна операційна система Linux і попередньо налаштований веб-браузер HTML5. Як і всі системи Janz Tec, веб-панелі можна масштабувати і налаштовувати: з різними інтерфейсами за бажанням, в різних варіантах дотику як резистивний або ємнісний дизайн і в потрібній діагоналі від 7 до 21 дюйма.
Ми є експертами в промисловому Інтернеті речей. Завдяки нашій експертизі майже 40 років ми розробляємо, впроваджуємо та експлуатую IoT-рішення на індивідуальному комп’язі для компаній з широкого кола галузей. Як сімейна компанія середнього розміру з власним виробництвом, ми пропонуємо цілісний підхід з нашою екосистемою IoT до мережевого обладнання, програмного забезпечення та процесів у цінний спосіб. Скористайтеся можливостями, які пропонує діджиталізація в промисловому середовищі. Ми реалізуємо їх вигідно для вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *